Kontakt

Hittar du inte den bil- eller reservdel som du söker? Lugn, bara lugn. Här hittar du kontaktuppgifter till alla oss som jobbar på Örebro Bildemontering. Ring, skicka e-post eller besök oss. Välkommen!

Örebro bildemontering AB

Postadress:

Box 6032

Tfn:

019-670 12 00
700 06 Örebro

Fax:

019-32 15 80

Org-nr:

556436-7067

E-post:

info@orebrobildemo.se

Besöksadresser


Volvo, VW, Audi, Skoda

Maskingatan 1
702 86 Örebro


Visa på karta

Övriga bilmärken

Norrbyåsvägen
Stortorp 560
705 95 Örebro

Visa på karta

Däck & fälg

Pistolvägen 4
Norra Bro (Gryt ind.omr.)
702 21 Örebro

Visa på karta

Våra medarbetare

006-compressed

VD Mikael Johansson

Tel:

019-6701206

Mob:

070-5237105

E-post:

micke@orebrobildemo.se
007-compressed

Johan Himberg

Tel:

019-6701227

Mob:

070-6237139

E-post:

johan@orebrobildemo.se
005-compressed

Stefan Johansson

Tel:

019-6701202

E-post:

steffe@orebrobildemo.se
004-compressed

Fredrik Nilsson

Tel:

019 6701207

E-post:

fredrik@orebrobildemo.se
010-compressed

Kjell Waerner

Tel:

019-6701215

E-post:

kjell@orebrobildemo.se
012-compressed

Sebastian Feldt

Tel:

019-6701226

E-post:

sebastian@orebrobildemo.se
011-compressed

Stefan Forsberg

Tel:

019-6701224

E-post:

stefan@orebrobildemo.se
009-compressed

Björn Kinrade

Tel:

019-6701204

E-post:

bjorn@orebrobildemo.se
OSKAR2

Oskar Bernberg

Tel:

019-6701203

E-post:

oskar@orebrobildemo.se
OLOV

Olov Nilsson

Tel:

019-6701225

E-post:

olov@orebrobildemo.se
008-compressed

Pernilla Himberg

Tel:

019-6701205

E-post:

pernilla@orebrobildemo.se
lenor

Lenor Välimaa

Tel:

019-6701208

E-post:

lenor@orebrobildemo.se
003-compressed

Håkan Johansson

E-post:

hakan@orebrobildemo.se

Bildelar i lager just nu

300 000 st

Öppettider

Vardagar: 07.00 – 17.00
Lördagar: Stängt
Söndag: Stängt

Däck & Fälg har öppet:
Vardagar: 07.00 – 16.00

Delplocken har öppet:
Vardagar: 09.00 – 17.00
Lördagar: 09.00 – 15.00