Kontakt

Hittar du inte den bil- eller reservdel som du söker? Lugn, bara lugn. Här hittar du kontaktuppgifter till alla oss som jobbar på Örebro Bildemontering. Ring, skicka e-post eller besök oss. Välkommen!

Örebro Bildemontering AB

Postadress:

Box 6032

Tfn:

019-670 12 00
700 06 Örebro

Fax:

019-32 15 80

Org-nr:

556436-7067

E-post:

info@orebrobildemo.se

Besöksadresser


Volvo, VW, Audi, Skoda

Maskingatan 1
702 86 Örebro

Övriga bilmärken

Norrbyåsvägen
Stortorp 560
705 95 Örebro

Däck & fälg

Pistolvägen 4
Norra Bro (Gryt ind.omr.)
702 21 Örebro

Visa på karta

Visa på karta

Visa på karta

Våra medarbetare

007-compressed

Johan Himberg
VD

Tel:

019-6701227
070-6237139

E-post:

johan.himberg@mdorebro.se
005-compressed

Stefan Johansson
Avd. Chef Maskingatan

Tel:

019-6701202

E-post:

stefan.johansson@mdorebro.se
010-compressed

Kjell Waerner
Avd. Chef Pistolvägen

Tel:

019-6701215

E-post:

kjell.waerner@mdorebro.se
OLOV

Olov Nilsson
Avd. Chef Stortorp

Tel:

019-6701225

E-post:

olov.nilsson@mdorebro.se
004-compressed

Fredrik Nilsson
Säljare

Tel:

019-6701207

E-post:

fredrik.nilsson@mdorebro.se
012-compressed

Sebastian Feldt
Säljare

Tel:

019-6701226

E-post:

sebastian@orebrobildemo.se
011-compressed

Stefan Forsberg
Säljare

Tel:

019-6701224

E-post:

stefan.forsberg@mdorebro.se
009-compressed

Björn Kinrade
Säljare

Tel:

019-6701204

E-post:

bjorn@orebrobildemo.se
OSKAR2

Oskar Bernberg
Säljare

Tel:

019-6701203

E-post:

oskar@orebrobildemo.se
P1120498_redigerad-1

Albin Wahlberg
Säljare

Tel:

019-6701223

E-post:

albin@orebrobildemo.se
008-compressed

Pernilla Himberg
Admin./Miljö

Tel:

019-6701205

E-post:

pernilla@orebrobildemo.se

Bildelar i lager just nu

300 000 st

Öppettider

Vardagar: 07.00 – 17.00
Lördagar: Stängt
Söndag: Stängt

Däck & Fälg har öppet:
Vardagar: 07.00 – 16.00

Delplocken har öppet:
Vardagar: 09.00 – 17.00
Lördagar: 09.00 – 15.00